مرحله دوم

مراحل پنجم و ششم

مرحله اول

مرحله چهارم

مقدمه

مرحله سوم

 

سلام دوستان مهین احمدیان هستم از سایت آذرنش در خدمت شما هستم. امروز می خواهم در مورد قانون جذب صحبت کنم. قانون جذب مثل قانون جاذبه زمین است. شاید شما به قانون جاذبه زمین باور نداشته باشید یا اصلا آن را قبول نداشته باشید اما این قانون وجود دارد وقتی سیبی را به بالا پرتاب می کنید تردید ندارید که به سمت زمین فرود خواهد آمد چرا به جای اینکه به سمت زمین بیاید برخلاف آن به سمت آسمان نرفت دلیل آن این است که قانون جاذبه زمین وجود دارد. در زمین نیرویی است که همه اجسام را به سمت خودش می کشد.

قانون جذب نیز مانند قانون جاذبه زمین عمل می کند شاید آن را نبینیم شاید آن را لمس نکنیم اما وجود دارد. حتی میتوانم به شما بگویم که قانون جذب از قانون جاذبه قدرتمندتر و نیرومندتر است. شاید این سئوال برایتان پیش بیاید که این قانون جذب که اینقدر در مورد آن  صحبت  می شود چیست؟

قانون جذب یعنی اینکه هر فکری که در ذهن تان است و به آن می اندیشید آن فکر و اندیشه وارد زندگی و دنیایتان خواهد شد. این شاید ساده ترین تعریف از قانون جذب است که می توان گفت.

شاید الان این سئوال به ذهن تان برسد که افراد زیادی به چیزهای زیادی فکر می کنند مثلا سلامتی مثلا پول و ثروت پس چرا این خواسته ها به زندگی آنها وارد نمی شود?

بله شاید داستان به این سادگی ها که شما فکر می کنید نباشد. قانون جذب هم برای خودش قواعد و روش هایی دارد شاید اطلاعات ما از قانون جذب بسیار کم و ناقص است.

ما در هفت بخش به شما شرح خواهیم داد که چگونه از قانون جذب استفاده کنیم که آن چه که می خواهیم را به زندگی خود جذب کنیم.

با ما همراه باشید.

برای دانلود مجموعه فایلهای صوتی “مراحل فعالسازی قانون جذب در زندگی” روی دکمه دانلود کلیک کنید.

X
این فایل تا 5 دقیقه دیگر به ایمیل شما ارسال می شود.
لطفا ایمیل خود را وارد کنید.
بو فایل 5 دیقادان سورا سیزه یولاناجاخ
برای دانلود فایل صوتی این مقاله به زبان ترکی لطفا ایمیل خود را وارد کنید.
به زبان ترکی : دانلود رایگان ویدئوی آموزشی چگونه حتی برای دشمنانمان جذاب شویم.
لطفا ایمیل خود را وارد کنید
به زبان ترکی : دانلود رایگان کتاب صوتی قورباغه را قورت بده اثر برایان تریسی
لطفا ایمیل خود را وارد کنید