چرا باید کتابهای حوزه موفقیت تبدیل به فایلهای صوتی به زبان ترکی آذری شود؟

 چرا باید کتابهای حوزه موفقیت تبدیل به فایلهای صوتی به زبان ترکی آذری شود؟

ایران کشوری است که طبیعت رنگارنگ آن به عنوان یک ویژگی خاص در تمام دنیا شناخته می شود.

 • ایرانین زنگارنگ طبیعتی خاص ویژگی دی کی بو ویژگینن دنیاده تانیینیر.

وقتی شما در غرب کشور سرمایی جانسوز را شاهدید و برف حتی تا ارتفاع یک متر همه جا را پوشانیده است درست در همان حال مردمانیکه در جنوب کشور زندگی می کنند از  شدت گرما به سایه ها پناه می برند.

 • او زمان دا که ایرانیین غربینده سووخ میلتی نفس دن سالیر و قار بیر متیره کیمین گلیر یوخاری ایرانین جنوبوندا میلت ایستیدن بیلمیللر نه الیلر.

همین تنوع آب و هوایی و اقلیمی به دنبال خود تنوع فرهنگی و قومیتی به همراه می آورد که ایران را تبدیل به سرزمینی با تعدد فرهنگی می کند و همین تنوع فرهنگ ها باعث می شود که هر قومیت برای خود صاحب یک زبان و لهجه منحصر به فرد شود.

 • بو کی هاوا بو قدر فرقی لیدی اوزی باعث اولور کی فرهنگ لر با هم فرق الیه و ایران بیر یورد اولا کی چوخ فرهنگ اوندا یاشییر و بی فرهنگ لر اوز درینه لهجه و دیل یارادیللار

یکی از بزرگترین یا بهتر بگوییم بزرگترین فرهنگ بومی غیر فارسی در ایران ما ، فرهنگ آذری یا ترکی است که حداقل چهار استان بزرگ آذربایجان غربی و شرقی استان اردبیل و زنجان کاملا فرهنگی آذری دارند و به زبان ترکی تکلم می کنند.

 • بوییک فرهنگلر که ایراندا یاششیر تورکی یا آذری فرهنگ دی که حداقل 4 استانلاریمیز آذربایجان غربی و شرقی ، زنجان و اردبیل تورکی دیلینن دانیشیللار.

مردمیکه با زبان ترکی به دنیا آمده اند و با زبان ترکی تربیت و پرورش یافته اند طبیعتا دوست دارند که یادگیری و مطالعه آنها نیز از طریق این زبان باشد.

 • اولار که تورکی اولوفلار و تورکی یاششییپلار چوخ ایستیللر که تورکی دیلینن ده مطالعه الیلر.
موفقیت به زبان ترکی

موفقیت را به زبان ترکی تجربه کنید

یکی از بزرگترین معضلاتی که جامعه امروز را فرا گرفته است بحث آماده و مهیا نبودن مردم در مقابل مشکلات و ناملایمات زندگی است. اغلب به دلیل نا آگاهی و فقدان دانش لازم در مواجهه با این مشکلات تبدیل به موجودی روزمره و حتی افسرده می شوند که افسار زندگی خود را به دست تقدیر می سپارند.

 • بو دوره ده بوویک مشکل کی بیزیم مردمی زی درگیر الییپ بودی که چوخ آداملار زندگینین مشکلاتینا آماده دییللر چون باشار میللار کی نجور بو مشکلاتی حل الییلر یاواش یاواش تبدیل اوللیلار بیر افسرده آداملار که زندگی لرین افسارین وریللر تقدیر الینه

با درک این نکته مهم است که اساتید حوزه موفقیت و کامیابی با ارائه راهکارهای علمی و عملی در تلاش هستند که مردم را به فنون موفقیت مجهز کنند.

 • بو موهم موضوع باعث اولوپ کی موفقیت و باشاریخ استاد لاری بو مشکله راهکار وره لر

اساتیدی مثل برایان تریسی آنتونی رابینز و دارن هاردی اساتیدی هستند که شهرت آنها در ایران بسیار فراگیر است و آثار آنها به چاپهای چند ده بار هم حتی رسیده است.

 • برایان تریسی ، آنتونی رابینز یا دارن هاردی بو استادلاردانیلار کی ایران دا چوخ مشهور اولوپلار و بولارین کتابلاری چوخ چوخ چاپ اولوپ.

در این کتابها با روشهای کاملا کاربردی و متناسب با فرهنگ ما اصول موفقیت و رسیدن به اهداف شرح داده شده است.

 • بو کتابلاردا چوخ عملی و علمی مخاطبلر اورگشیللر که نجور هدف لرینه یتیشلر

اما در این میان چیزی که خلا آن احساس می شود این است که زبان همه این کتابها چه مکتوب و چه صوتی به زبان فارسی است.

 • آما حیف که بو کتابلارین چوخی فارسی دیلینن دیر هم سسدی کتابلار هم چاپی کتابلار

همین باعث می شود که انبوهی از مخاطبان که در استانهای آذری نشین سکونت دارند و نیاز مبرمی به این آموزش دارند نتوانند آنطور که باید و شاید از این کتابها بهره مند شوند.

 • بو دلیل باعث اواوپ کی چوخ همشهری لریمیز کی تورکی دیلینن دانیشیللار و بو آموزشلر اولارا چوخ لاریمدی الیه بیلمیلر کی اوجور کی لازم دی استفاده الیلر.

پس این جانب مهین احمدیان تصمیم گرفتم با توجه به اینکه یک آذری هستم و تحصیلاتم در مورد روانشناسی می باشد و سالهاست در مورد راههای رسیدن به موفقیت و کامیابی تحقیق می کنم و از آثار اساتید موفقیت استفاده می کنم تجربیاتم را به زبان ترکی با شما همشهریان در میان بگذارم.

 • پس من مهین احمدیان کی  اوزوم بیر تورکم و روانشناسی رشته سینده درس اوخومیشام  و چوخداندی کی موفقیته یتیشمیخ یوللارینا مطالعه الیرم و موفقیت استادلارینین کتابلاریننان استفاده الیرم تصمیم توتیم که تجربه لریمی اوز دیلیمیزینن یاعنی تورکی دیلی سوزینن آریا گویام.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آذرنش را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

Email: azarnesh@gmail.com

این سایت محل ارائه ویدئوهای موفقیت و کامیابی به زبان ترکی است. رد کردن

این فایل تا 5 دقیقه دیگر به ایمیل شما ارسال می شود.
لطفا ایمیل خود را وارد کنید.
بو فایل 5 دیقادان سورا سیزه یولاناجاخ
برای دانلود فایل صوتی این مقاله به زبان ترکی لطفا ایمیل خود را وارد کنید.
به زبان ترکی : دانلود رایگان کتاب صوتی قورباغه را قورت بده اثر برایان تریسی
لطفا ایمیل خود را وارد کنید